0 850 346 54 74

Toptan Katlanır Yatak Minder Modelleri ve Fiyatları



Katlanabilir yatak minderleri hayatı kolaylaştıran ve her alanda kullanım kolaylığı sağlayan, yer kaplayan, hafif, leke tutmayan ve su geçirmeyen özellikler sunmaktadır. İstanbul ve Kayseri’de yerli üretim ile üretilen katlanabilir yataklar kolay temizlenebilmesi için fermuar özelliği eklenerek ürerime devam edilmektedir. Toptan ya da perakende siparişlerinizde sizlere saklama çantası ile ulaştırılan katlanabilir yatak minderlerini, istediğiniz yerde anında çantasından çıkarak kullanıma birkaç hamle ile kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.


Toptan Katlanır Yatak Minder

Fiyatları boyutuna göre değişebilen katlanabilir yatak minderlerini toptan sipariş ile aldığınızda çok daha kar edebilirsiniz. Estetik ve her dekora uyum sağlayabilen yataklar asla çökme ya da deformasyona uğramayıp sizlere uzun yıllar boyunca kullanım kolaylığı sağlar.


Toptan Katlanır Yatak Minder Modelleri

Firmanın diğer firmalara göre avantajlı olmasının nedenleri arasında toplu alımlarda çok makul fiyatlandırmalar vermektir. Her yatağa uygun dilediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz.


Toptan Katlanır Yatak Minder Fiyatları

Eviniz dar ve misafirleriniz geldiğinde uygun yatacak bir alan yok ise neden katlanabilir yatak kullanmıyorsunuz. Katlanabilir yataklarınız için en uygun minderleri yalnızca firmamızdan temin edebilirsiniz. Misafirlerinize konforlu ve huzur dolu bir gece geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Kolay kullanım özelliği sayesinde çok yer kaplamayan bu yatak minderleri katlandığında her yere sığabilir.


Toptan Katlanır Minder

Bize ulaşmak ve modellerine göre değişen fiyat listesi hakkında bilgi almak için 0 850 346 54 74 telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ya da info@dekoro.com.tr mail adresine mail atabilirsiniz.


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Sahibinden N11, Hepsiburada, Evmanya Katlanır Yatak Fiyatları


En Ucuz Katlanır Yatak Modelleri ve Fiyatları


Her Yerde Kullanılabilen 5 Katlanır Yatak Modeli


En Rahat Katlanır Yatak Minder Modelleri


En Kullanışlı Katlanır Jimnastik Spor Minderi Modelleri


Toptan Katlanır Yatak Minder Modelleri ve Fiyatları


Alakalı Aramalar: toptan katlanır yataklar, toptan katlanan yatak fiyatları, toptan katlanır yatak modelleri

İletişim

Adres

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi
Karanfil Caddesi No:7/3
Beylikdüzü - İSTANBUL
Email: info@dekoro.com.tr
Telefon : 0 850 346 54 74

Katlanır Yatak Şirketimiz Dekoro Markasıdır. Sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz.