0 850 346 54 74

Sahibinden N11, Hepsiburada, Evmanya Katlanır Yatak FiyatlarıKaliteli bir o kadar da özellikli katlanır yatak ihtiyacınız varsa firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden farklı boyut, renk ve modellerde tasarlanan katlanan yataklar oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Uygun fiyat garantisini veren firmada tüm yataklar belli standartlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Kullanılan ham maddelerin tamamı kaliteli olup son teknoloji ile üretilmektedir. Katlanır minderlerde kumaş ya da renk seçeneği tamamen firmaya bağlıdır. %100 Türk malı olması da tercih edilme noktasında önemli bir sebeptir.


Koyu Renk

Perakende almak yerine firmanın toptan fiyat avantajlarından yararlanmak malzeme giderlerini düşürecektir. İstanbul ve Kayseri üretim tesislerinde üretilen katlanır yataklar için her şehirden talep oluşturabilirsiniz. İlla İstanbul ya da Kayseri’de olmanız gerekmez. Online sipariş vererek kısa süre içerisinde yataklara sahip olabilirsiniz. Özellikle plaj gibi alanlarda tercih edilen katlanan yatakların kullanım alanları tamamen müşteriye bağlıdır. Firmaya taleplerinizi bildirmeniz kısa süre içerisinde gerçekleşeceği anlamına gelir. Kaliteli malzemelerden üretilen katlanır yatakların fiyatları ise toplu alımlarda daha da düşüktür. En uygun yatak fiyatlarından faydalanarak bu yataklara sahip olabilirsiniz.


Açık Mavi

İç malzemesi sünger olan bu yatakların ölçüleri ise Genişlik: 60 cm, uzunluk 180 cm, kalınlık 10 cm şeklindedir. Her alana ister uzun ister katlayarak kullanabilirsiniz. Katlanır yatakları; N11, Hepsiburada ve Evmanya’da bulabilirken firmadan talep etmeniz de seçenekler arasındadır. Firmanın avantajlı fiyat indirimlerinden faydalanmak ve bilgi almak için 0 850 346 54 74 numaralı telefonu ya da info@dekoro.com.tr adresini kullanabilirsiniz.


Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Sahibinden N11, Hepsiburada, Evmanya Katlanır Yatak Fiyatları


En Ucuz Katlanır Yatak Modelleri ve Fiyatları


Her Yerde Kullanılabilen 5 Katlanır Yatak Modeli


En Rahat Katlanır Yatak Minder Modelleri


En Kullanışlı Katlanır Jimnastik Spor Minderi Modelleri


Toptan Katlanır Yatak Minder Modelleri ve Fiyatları


Alakalı Aramalar: n11 katlanır yatak fiyatları, hepsiburada katlanır yatak, evmanya katlanır yatak modelleri

İletişim

Adres

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi
Karanfil Caddesi No:7/3
Beylikdüzü - İSTANBUL
Email: info@dekoro.com.tr
Telefon : 0 850 346 54 74

Katlanır Yatak Şirketimiz Dekoro Markasıdır. Sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz.