0 850 346 54 74

Her Yerde Kullanılabilen 5 Katlanır Yatak ModeliYatak ya da puf olarak da kullanılan katlanır yataklar her ihtiyaca uygun ayarlanabilmektedir. Özellikle katlanıp az yer kaplaması tercih edilme boyutunda en önemli ayrıntıdır. Birinci sınıf dış döşeme kumaşlarından üretilen bu yatakların süngeri 22 densite ve 9 cm yüksekliğindedir. Fakat istenildiği takdirde standartların üzerine çıkılarak özel tasarım yapılabilmektedir. Fiyatları da en uygun yatak fiyatları ile online satış mağazalarında yer almaktadır.


Renkli


Renkli

Türk malı polyester kumaşın kullanıldığı bu yatakların tamamı %100 Türk malıdır. İnsan sağlığına zararı olmayan ve Sağlık Bakanlığı onaylı hammaddeler ile üretilmiştir. Misafirlerinizin yatak ihtiyacını karşıladığı gibi aynı zamanda dekoratif amaçlı da tercih edilebilir.


Lacivert

Mavi


Mavi

Katlababilir yatak olarak da piyasada yer alan bu yataklar leke ve su itici özelliğe sahiptir. Her boyutta tasarlanabilen katlanır yataklar birçok etkinliğe götürebileceğiniz az yer kaplayan bir malzemedir.


Yatak Şekli 80 x 180 x 10 cm 22 DNS Gri Sünger

Puf Şekli 80 x 60 x 30 cm

Sırt Dayamalı Şekilde

Oturum 80 x 60 x 20 cm - Sırt Kısım 80 x 60 x 10 cm


Pembe


Pembe

Çok fonksiyonlu kullanabileceğiniz katlanır yatakların kolay temizlenebilmesi için fermuar özelliği vardır. kirlenmesi durumunda fermuarını açıp kılıfı çıkararak yıkama talimatına uygun yıkayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda çıkarıp ardından saklama çantasına koyarak saklayabileceğiniz çok kullanışlı bir yataktır.


Fuşya

Yeşil


Yeşil

Oldukça estetik görünüme sahip bu yataklar kullanımdan kaynaklı çökme yapmayan özelliklere sahiptir. Özellikle kitap okurken ya da günün yorgunluğu daha konforlu bir alanda atmak isterseniz katlanabilen yatakları tercih etmekten asla çekinmeyin.


Kırmızı

Sarı


Sarı Katlanan Yatak

Firmadan talep edeceğiniz her yatak için dilediğiniz ölçüleri verebilirsiniz. Genişlik 60 cm, uzunluk 180 cm, kalınlık 10 cm ölçülerine sahip olsalar da değişebilir ölçülerdir. Firmanın avantajlı ve toplu alımlarından faydalanmak için 0 850 346 54 74 numaraları telefonu ya da info@dekoro.com.tr adresini tercih edebilirsiniz.


Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Sahibinden N11, Hepsiburada, Evmanya Katlanır Yatak Fiyatları


En Ucuz Katlanır Yatak Modelleri ve Fiyatları


Her Yerde Kullanılabilen 5 Katlanır Yatak Modeli


En Rahat Katlanır Yatak Minder Modelleri


En Kullanışlı Katlanır Jimnastik Spor Minderi Modelleri


Toptan Katlanır Yatak Minder Modelleri ve Fiyatları


Alakalı Aramalar: katlanir yatak modelleri, en uygun katlanan yataklar, heryerde kullanılan yataklar

İletişim

Adres

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi
Karanfil Caddesi No:7/3
Beylikdüzü - İSTANBUL
Email: info@dekoro.com.tr
Telefon : 0 850 346 54 74

Katlanır Yatak Şirketimiz Dekoro Markasıdır. Sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz.