0 850 346 54 74

En Ucuz Katlanır Yatak Modelleri ve FiyatlarıKatlanır yatak modelleri kısa süreli gezilerde yatma ya da oturma ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilen bir malzemedir. Özellikle oturma pozisyonu için uygun olduğu kadar yatma ve sırt dayama konusunda da idealdir. Katlanır yatak fiyatları bir yatak fiyatına göre bir hayli düşüktür. Özellikle yerde oturmayı seven ya da günün yorgunluğu yatarak atmak isteyen kişiler için idealdir. Kısa süreli iş seyahatleri ya da gezilerinde yatak ihtiyacınızı karşılayabilen bir üründür. Kaliteli malzemelerden üretilen bu yatakların tamamı %100 Türk malıdır.


Lacivert

Her alanda kullanılmaya elverişli olan katlanır yataklar oldukça ergonomiktir. Vücut şeklinizi kısa sürede alabilen katlanır yataklar her renk kumaş, özellik ve ebatlarda tasarlanabilmektedir. Büyük ve küçük ebatlarda tasarlanan bu yatakların temizliği de bir o kadar basittir. Fermuarından açtığınız anda kılıfını çıkarıp yıkama talimatlarına göre yıkayabilirsiniz. 150 TL'den başlayan fiyatları ile alıcısına sunulan bu yataklar toptan alımlarda daha uygun fiyatlara satılmaktadır.


Gri

Çökme yapmayan bu yatakları uzun süreli kullanma şansınız da vardır. Dekoratif amaçlı çocuğunuz odasına ya da işletmenizin belli bir kısmını bu yataklar ile dekore edebilirsiniz. Evinizin dilediğiniz her köşesine koyup gerektiğinde katlayıp muhafaza edeceğiniz bu yatakları şık bir puf amacıyla da kullanabilirsiniz. Firmanın her türlü müşteri taleplerini karşılayacağına ve en iyisini müşterilerine sunacağına emin olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0 850 346 54 74 numaraları telefonu ya da info@dekoro.com.tr adresini kullanabilirsiniz.


Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Sahibinden N11, Hepsiburada, Evmanya Katlanır Yatak Fiyatları


En Ucuz Katlanır Yatak Modelleri ve Fiyatları


Her Yerde Kullanılabilen 5 Katlanır Yatak Modeli


En Rahat Katlanır Yatak Minder Modelleri


En Kullanışlı Katlanır Jimnastik Spor Minderi Modelleri


Toptan Katlanır Yatak Minder Modelleri ve Fiyatları


Alakalı Aramalar: ucuz katlanır yataklar, en uygun katlanır yatak modelleri, ucuz katlanır yatak fiyatları

İletişim

Adres

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi
Karanfil Caddesi No:7/3
Beylikdüzü - İSTANBUL
Email: info@dekoro.com.tr
Telefon : 0 850 346 54 74

Katlanır Yatak Şirketimiz Dekoro Markasıdır. Sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz.