0 850 346 54 74

En Rahat Katlanır Yatak Minder ModelleriKatlanır yataklar hayatı kolaylaştıran yer kaplamayan ve taşınması kolay olan eşyaların başında gelir. Özellikle öğrenci evlerinde ya da inşaat şantiyelerinde kullanım alanı fazla olan katlanır yatak minderlerini temin edeceğiniz en güvenilir toptan satış adresi firmamızdır. Firmamız yıllardır minder alanında vermiş olduğu sayısız hizmet çeşidi ile adını duyurmuştur. Gerçekleştirmiş olduğu başarılı işler ile adını bu alanda daha çok sık duyabilecek ve firmaya anında güven sağlayabileceksiniz. İstanbul ve Kayseri’de bulunan tam teşekküllü atölyelerimizde özel olarak ve yüzde yüz yerli üretimde katlanabilir yatak minderleri üretmekteyiz. Her bütçeye hitap eden fiyatlarımıza ve ürünlerimize online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.


En Rahat Katlanır Yatak Minder

En Rahat Katlanır Yatak Minderler

İstenilen her desende, her renkte her kumaş dokusunda hazırlanabilen katlanabilir yatak minderleri eski yatak sistemlerine göre çok daha kullanışlı bir modeldir. Büyük boy, küçük boy ve renkli modeller ile sizlere hizmet vermekteyiz.


Katlanır Yatak Minder

Büyük boy katlanabilir yatak minderi çift kişilik kullanımı da uygundur. Evde, ofiste, tatilde ve daha birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.


Rahat Katlanır Yatak Minder

Toptan siparişlerinizde özel tasarımlı katlanabilir yatak minderi siparişi vermek için hemen info@dekoro.com.tr mail adresimize tüm isteklerinizi anlatan bir mail atabilirsiniz. Ya da mevcut katlanabilir yatak minderi modellerimizden seçmiş olduğumuz ya minder modelini her zaman güncel olan stoklarımıza 0 850 346 54 74 telefon numarasını kullanarak ulaşabilir ve adresinize sorunsuz bir şekilde ulaşmasını isteyebilirsiniz.


Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Sahibinden N11, Hepsiburada, Evmanya Katlanır Yatak Fiyatları


En Ucuz Katlanır Yatak Modelleri ve Fiyatları


Her Yerde Kullanılabilen 5 Katlanır Yatak Modeli


En Rahat Katlanır Yatak Minder Modelleri


En Kullanışlı Katlanır Jimnastik Spor Minderi Modelleri


Toptan Katlanır Yatak Minder Modelleri ve Fiyatları


Alakalı Aramalar: rahat katlanır yataklar, katlanır yatak minderler, katlanır yatak minder modelleri

İletişim

Adres

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi
Karanfil Caddesi No:7/3
Beylikdüzü - İSTANBUL
Email: info@dekoro.com.tr
Telefon : 0 850 346 54 74

Katlanır Yatak Şirketimiz Dekoro Markasıdır. Sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz.