0 850 346 54 74

En Kullanışlı Katlanır Jimnastik Spor Minderi ModelleriKatlanabilir spor jimnastik ve spor minderi modelleri her alanda olduğu gibi bu alanda da sizlerin taleplerini karşılayacak niteliktedir. Kolay kurulumu, su itici kumaş özelliği, yer kaplamaması ve istenilen yere taşınabilme özelliği sayesinde tercih edilen spor minderleri %100 Türk ve yerli malıdır. Üretimde kullanılan her malzeme kaliteli belirli kontrol standartlarına uygun malzemelerdir. Toptan alım için firmamıza ulaşabileceğiniz gibi perakende alımlar içinde online alışveriş sitelerini kullanabilirsiniz. Online alışveriş siteleri aracılığı ile hem ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanır hem de hızlı teslimat ile istediğiniz adrese kargonuzun gönderilmesini talep edebilirsiniz.


Jimnastik Spor Minderi

Jimnastik Minderi

Jimnastik ve spor minderleri modelleri arasında olan büyük boy katlanabilir mavi renkteki minder en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Leke tutmayan ve su geçirmeyen kumaş özelliğinde olduğu için kullanılan alanda gayet temiz ve hijyen kurallarına uygunluk verir. İnsan sağlığına zararsız ve onaylı maddeler ile üretilen katlanabilir minderler, istenilen her renkte ve her ebatta üretilir. Özellikle toptan alımlarda çok daha uygun fiyat seçeneği fırsatını yakalayabilir ve çok kısa süre içerisinde ürünlerinizin hazırlanmasını talep edebilirsiniz.


Spor Minderi

Spor Minderi Modelleri

Ürünler son teknolojik makinelerin bulunduğu uzman çalışanlar tarafından İstanbul ve Kayseri’de üretilerek fabrikadan halka sunulmaktadır. araya aracı girmediği için özellikle toptan alımlarda bütçenize zarar vermeyecek minder siparişi için 0 850 346 54 74 telefon numarasını arayabilirsiniz. İsterseniz iletişim için internet ortamından info@dekoro.com.tr mail adresini de kullanabilirsiniz.


Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


Sahibinden N11, Hepsiburada, Evmanya Katlanır Yatak Fiyatları


En Ucuz Katlanır Yatak Modelleri ve Fiyatları


Her Yerde Kullanılabilen 5 Katlanır Yatak Modeli


En Rahat Katlanır Yatak Minder Modelleri


En Kullanışlı Katlanır Jimnastik Spor Minderi Modelleri


Toptan Katlanır Yatak Minder Modelleri ve Fiyatları


Alakalı Aramalar: jimnastik minderi modelleri, spor minderi modelleri, katlanır spor jimnastik minderi

İletişim

Adres

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi
Karanfil Caddesi No:7/3
Beylikdüzü - İSTANBUL
Email: info@dekoro.com.tr
Telefon : 0 850 346 54 74

Katlanır Yatak Şirketimiz Dekoro Markasıdır. Sitedeki içerikler izinsiz kullanılamaz.